Loading...

Παρασκευή, 19 Δεκεμβρίου 2014

Αναβλήθηκε το Νίκη Βόλου-Παναιτωλικός

Δεν θα διεξαχθεί το παιχνίδι για τη 16η αγωνιστική ανάμεσα στη Νίκη Βόλου και τον Παναιτωλικό.
Όλο και πιο κοντά στην απόσυρση από τη φετινή Σούπερ Λίγκα είναι η Νίκη Βόλου!

Ύστερα από τη συνεδρίαση του ΔΣ της, η διοργανώτρια αρχή του πρωταθλήματος αποφάσισε να μην συμπεριλάβει στο πρόγραμμα της 16ης αγωνιστικής την αναμέτρηση της Νίκης Βόλου με τον Παναιτωλικό, που αρχικά είχε οριστεί για την προσεχή Κυριακή (21/12, 17:15).

Οι πρώην παίκτες της Νίκης Βόλου, Χάρης Παππάς και Δημήτρης Σαμαράς, οδηγήθηκαν σε προσφυγή και το Διαιτητικό Δικαστήριο της Σούπερ Λιγκ αποφάσισε το μη ορισμό του αγώνα. Αν η Νίκη μέσα στην επόμενη εβδομάδα πληρώσει τις οφειλές, τότε το ματς θα οριστεί κανονικά

                                        Δημήτρης Σαμαράς
                                           Χάρης Παππάς
Διαβάστε Περισσότερα ►

Παρουσία FOOTBALL LEAGUE ΟΠΑΠ στη Χριστουγεννιάτικη δράση της Ο.Π.Α.Π. Α.Ε.

H Football League ΟΠΑΠ, οι Π.Α.Ε. και οι αθλητές τους ένωσαν τις δυνάμεις τους με τον Μεγάλο Χορηγό του πρωταθλήματος ΟΠΑΠ Α.Ε. την Πέμπτη 18 Δεκεμβρίου στο εμπορικό κέντρο Τhe Mall Athens, στηρίζοντας με την δυναμική παρουσία τους την έναρξη της χριστουγεννιάτικης δράσης «Ευχοστολίδια».

Ο Πρόεδρος της Football League κ. Σπύρος Καλογιάννης συνεχάρη τον Γενικό Διευθυντή Μάρκετινγκ της ΟΠΑΠ Α.Ε. κ. Petr Matejovsky για την πρωτοβουλία και πρόσφερε εκ μέρους της Football League στα παιδιά των ιδρυμάτων «Χαμόγελο του Παιδιού» και «Παιδικά Χωριά SOS» μπάλες ποδοσφαίρου.
Επιπλέον, οι αθλητές των Π.Α.Ε. της Football League ΟΠΑΠ, που παραβρέθηκαν στην χτεσινή έναρξη της εκδήλωσης, επέλεξαν κάρτες από το χριστουγεννιάτικο δένδρο της ΟΠΑΠ Α.Ε. στον ειδικά διαμορφωμένο χώρο και αγόρασαν τα δώρα που τα παιδιά ζητούσαν σε αυτές, προσφέροντας με αυτόν τον τρόπο χαρά.

Ευχαριστούμε τις Π.Α.Ε. και τους αθλητές τους που στήριξαν με την παρουσία τους την εκδήλωση, ακόμα και από πόλεις εκτός Αθηνών.
Η δράση της ΟΠΑΠ Α.Ε. θα συνεχιστεί καθ’ όλη την διάρκεια των γιορτών στα εμπορικά κέντρα The Mall Athens & Athens Metro Mall και στο Mediterranean Cosmos στη Θεσσαλονίκη.
Διαβάστε Περισσότερα ►

Κορυφαία αθλήτρια η Ζέρβα του Ολυμπιακού Βόλου

Πραγματοποιήθηκε η πρώτη γιορτή του γυναικείου μπάσκετ στην αίθουσα «Ιζόλα» του Δήμου Καλλιθέας, με την μεγάλη οικογένεια του γυναικείου μπάσκετ να βραβεύει και να χειροκροτεί μερικά από τα παιδιά της.Μεγάλη διάκριση είχαμε για τη Νίκη Ζέρβα του Ολυμπιακού Βόλου που ψηφίστηκε από τον κόσμο κορυφαία αθλήτρια Α2 Εθνικής Κατηγορίας 2013-2014.

Εκπροσωπήθηκαν στο σύνολό τους όλες οι ομάδες της Α1 και Α2 Εθνικής κατηγορίας, ενώ στην αίθουσα τίμησαν με την παρουσία τους εκτός των Προέδρων και των αθλητριών φίλοι του γυναικείου μπάσκετ και ένας άνθρωπος που έχει υπηρετήσει τον ερασιτεχνικό αθλητισμό για χρόνια, ο Αχιλλέας Μακρόπουλος, ο οποίος διατέλεσε για πολλά έτη Πρόεδρος του ερασιτέχνη Παναθηναϊκού.
Κατά την είσοδο του κόσμου στην αίθουσα τους περίμενε μια έκπληξη. Θα έπρεπε πριν καθίσουν στην θέση τους, να αφιερώσουν λίγο χρόνο στο να αποτυπώσουν μια ευχή σε μια κονκάρδα και να την τοποθετήσουν στο Χριστουγεννιάτικο δέντρο που είχε στηθεί δίπλα στην σκηνή, ώστε να στολίσουν όλοι μαζί το δέντρο των ευχών του γυναικείου.
Το τζάμπολ στην βραδιά έδωσε ο Δήμαρχος Καλλιθέας Δημήτρης Κάρναβος, ο οποίος άνοιξε τις πύλες του Δήμου ευρύτερα στον αθλητισμό.
Στην συνέχεια το μικρόφωνο πέρασε στον παρουσιαστή της βραδιάς τον Γιώργο Νιφλή (sportshero.gr) ο οποίος έδωσε την έναρξη στο να ξεκινήσει η οικογένεια του γυναικείου μπάσκετ τις βραβεύσεις των κορυφαίων.
Οι βραβευθέντες δεν κατέβηκαν από την σκηνή και έμειναν εκεί μέχρι το τέλος της εκδήλωσης σε καθίσματα που είχαν τοποθετηθεί σε αυτή, ώστε να συμπληρώσουν το παζλ της καλύτερης ομάδας του Ελληνικού Γυναικείου Μπάσκετ για το 2013-2014.
Η πιο συγκινητική στιγμή της όλης βραδιάς ήταν στο τέλος της, όταν και το Sportshero.gr βράβευσε την Τούλα Καλέντζου, ως μια από τις κορυφαίες – το «τοτεμ» του Ελληνικού Γυναικείου Μπάσκετ – όλων των εποχών. Στην σκηνή κλήθηκαν για την βράβευση όλες όσες από τις αθλήτριες που βρέθηκαν στην αίθουσα έχουν αγωνιστεί μαζί της σε κάποιο σύλλογο.
Η σκηνή γέμισε από όμορφες παρουσίες , ο κόσμος που βρέθηκε στην σκηνή ίσως ήταν και περισσότερος από όσους έμειναν κάτω και έτσι το Γυναικείο μπάσκετ έκλεισε την 1η του γιορτή βραβεύοντας μια αθλήτρια πρότυπο και βγάζοντας μια οικογενειακή φωτογραφία αποτυπωμένη από τον Φοίβο Καρβέλα ο οποίος τα τελευταία χρόνια αποτελεί τον μόνιμο φωτορεπόρτερ του Γυναικείου στη χώρα μας.
Οι βραβεύσεις (ύστερα από ψηφοφορία του κοινού):
Καλύτερη Νεαρή αθλήτρια Τοπικών Ενώσεων 2013-2014
Αγγελική Βιντζηλαίου  (Γαλάτσι)
Καλύτερη Νεαρή αθλήτρια Α2 Εθνικής Κατηγορίας 2013-2014
Παρασκευή Τσουκαλά (Άμιλλα Τρίπολης) – Βασιλική Καραμπάτσα (Μελλίσια)
Καλύτερη Νεαρή αθλήτρια Α1 Εθνική Κατηγορίας 2013-2014
Ελεάνα Χριστινάκη (Παναθηναϊκός)
Καλύτερος προπονητής Τοπικών Ενώσεων 2013-2014
Μάρθα Αργυρίου (Ζωγράφου)
Καλύτερος προπονητής Α2 Εθνικής Κατηγορίας 2013-2014
Στέφανος Παπασπυριδάκος (Τερψιθέα Γλυφάδας)
Καλύτερος προπονητής Α1 Εθνικής κατηγορίας 2013-2014
Ελένη Καπογιάννη (ΑΕΣ Ελληνικό)
Κορυφαία αθλήτρια πρωταθλημάτων Τοπικών Ενώσεων 2013-2014
Στέλλα Φουράκη (Γαλάτσι)
Κορυφαία αθλήτρια Α2 Εθνικής Κατηγορίας 2013-2014
Νίκη Ζέρβα (Ολυμπιακός Βόλου) – Ελεάνα Πανταζή (Τερψιθέα Γλυφάδας)
Κορυφαία pointguard2013-2014
Λολίτα Λύμουρα (Πρωτέας Βούλας)
Κορυφαία shootingguard2013-2014
Ναυσικά Σταυρίδου (Αναγέννηση Ν.Ρύσιου) – Εβίνα Σταμάτη (ΑΕΣ Ελληνικό)
Κορυφαία smallforward2013-2014
Κατερίνα Σωτηρίου (Πρωτέας Βούλας)
Κορυφαία forwardΑ1 2013-2014
Λικέντρα Τζόνσον (ΑΕΣ Ελληνικό)
Κορυφαία center2013-2014
Μονίκ Όλιβερ (Άρης Θεσ.) – Νταϊάνα Ντέλβα (Παναθηναϊκός)
MVPΑ1 Εθνικής Κατηγορίας 2013-2014
Λικέντρα Τζόνσον (ΑΕΣ Ελληνικό)
Βραβεύσεις κατόχων τίτλων 2013-2014
Πρωταθλήτρια Ελλάδος Κορασίδων 2013-2014
Άρης Θεσσαλονίκης
Πρωταθλήτρια Ελλάδος Νεανίδων 2013-2014
Πρωτέας Βούλας
Πρωταθλήτρια ΕΣΚΑ 2013-2014
Άρης Πετρούπολης
Πρωταθλήτρια ΕΣΚΑΝΑ 2013-2014
Δάφνη Αγίου Δημητρίου
Πρωταθλήτρια Α2 Νότου 2013-2014
Τερψιθέα Γλυφάδας
Πρωταθλήτρια Α2 Βορρά 2013-2014
Παναθλητικός
Πρωταθλήτρια Α1 Εθνικής Κατηγορίας 2013-2014
ΑΕΣ Ελληνικό
Κυπελλούχος Ελλάδος Α1 Εθνικής Κατηγορίας 2013-2014
ΑΕΣ Ελληνικό
Καλύτερες Αθλήτριες βάση στατιστικής της GalanisSportsData
Κορυφαία σκόρερ
Νιβίν Ρασίντ (Ιπποκράτης Κω)
Κορυφαία Ριμπάουντερ
Μονίκ Όλιβερ (Άρης Θεσσαλονίκης)
Κορυφαία στις Ασίστ
Λολίτα Λύμουρα (Πρωτέας Βούλας)
Κορυφαία στα Κλεψίματα
Νιβίν Ρασίντ (Ιπποκράτης Κω)
Κορυφαία στα Κοψίματα
Λικέντρα Τζόνσον (ΑΕΣ Ελληνικο)
Ειδικές Βραβεύσεις
Τούλα Καλέντζου ως την κορυφαία Ελληνίδα αθλήτρια όλων των εποχών
Καρίν Μούρντ – Τάνια Ζότοβα Για την προσφορά τους στο Ελληνικό μπάσκετ εδώ και περίπου 20 χρόνια, ενώ συνεχίζουν να αγωνίζονται μέχρι σήμερα όντας οι μεγαλύτερες ηλικιακά αθλήτριες.
Αθηναϊκός 2008-2012 Για το ρεκόρ Γκίνες των 105 σερί νικών που σημείωσε από 20/8/2008 – 24/11/2012. Σε αυτά τα έτη η ομάδα του Βύρωνα κατέκτησε 4 συνεχόμενα πρωταθλήματα (2009,2010,2011,2012), τρία κύπελλα Ελλάδος (2010,2011,2012) και τον σημαντικότερο τίτλο που έχει σημειώσει ποτέ σύλλογος στο γυναικείο μπάσκετ την κατάκτηση του Euro cup το 2010 κάνοντας triple crown.
Παναθηναϊκός 2012-2013 Για το πρωτάθλημα Ελλάδος
Πρωτέας Βούλας 2012-2013 Για το κύπελλο Ελλάδος
Ιπποκράτης Κω ως η κορυφαία Νησιωτική ομάδα στην ιστορία της Α1 Εθνικής Κατηγορίας

Μιχάλης Κυριακάκης για την πολυετή ανιδιοτελή προσφορά του στο γυναικείο μπάσκετ από διάφορα πόστα, του Παράγοντα, του Προέδρου, του φιλάθλου.
Ιωάννα Δίελα μια αθλήτρια με τεράστιο ταλέντο και μεγάλη καρδιά , η οποία πάλεψε με τον τραυματισμό της και μετά την αποτυχημένη πρώτη  εγχείριση στην οποία υποβλήθηκε και που μετά την δεύτερη επιτυχημένη που έκανε πριν δύο μήνες κοιτά πλέον με χαμόγελο στα χείλη το μέλλον και την επιστροφή της στα παρκέ.

Διαβάστε Περισσότερα ►

Το πλήρες πρόγραμμα της Superleague μέχρι το φινάλε

Γνωστοποιήθηκε το πλήρες πρόγραμμα της Superleague έως και το φινάλε της κανονικής περιόδου.
Αναλυτικά
Πρόγραμμα 11ης Αγωνιστικής - Εξ αναβολής
       
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Σάββατο 10/01/2015 15:00:  ΒΕΡΟΙΑ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Σάββατο 10/01/2015 17:15: ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Σάββατο 10/01/2015 19:30: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΟΚ ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"
       
Κυριακή 11/01/2015 15:00: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
Κυριακή 11/01/2015 17:15: ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
Κυριακή 11/01/2015 17:15: ΟΦΗ - Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ
Κυριακή 11/01/2015 17:15: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ"
Κυριακή 11/01/2015 17:15: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
Κυριακή 11/01/2015 19:30: SKODA ΞΑΝΘΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA
       
       
Πρόγραμμα 18ης Αγωνιστικής
       
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Τετάρτη 14/01/2015 15:00: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Τετάρτη 14/01/2015 15:00: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Α.Ο.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
Τετάρτη 14/01/2015 17:15: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"
Τετάρτη 14/01/2015 17:15: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ"
Τετάρτη 14/01/2015 17:15: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
Τετάρτη 14/01/2015 17:15: SKODA ΞΑΝΘΗ - ΒΕΡΟΙΑ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA
Τετάρτη 14/01/2015 19:30: Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - Π.Α.Ο.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ (ΤΑΡΛΑΣ)
       
Πέμπτη 15/01/2015 17:15: ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Πέμπτη 15/01/2015 19:30: ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
       
       
Πρόγραμμα 19ης Αγωνιστικής
       
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Σάββατο 17/01/2015 15:00: ΒΕΡΟΙΑ - Ο.Φ.Η. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Σάββατο 17/01/2015 17:15: Α.Ο.Κ. - SKODA ΞΑΝΘΗ ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Σάββατο 17/01/2015 19:30: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
       
Κυριακή 18/01/2015 15:00: ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
Κυριακή 18/01/2015 17:15: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Κυριακή 18/01/2015 17:15: Π.Α.Ο.Κ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ
Κυριακή 18/01/2015 17:15: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"
Κυριακή 18/01/2015 19:30: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"
       
Δευτέρα 19/01/2015 19:30: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
       
       
Πρόγραμμα 20ης Αγωνιστικής
       
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Σάββατο 24/01/2015 15:00: SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA
Σάββατο 24/01/2015 17:15: Α.Ο.Κ. - ΒΕΡΟΙΑ ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Σάββατο 24/01/2015 19:30: Ο.Φ.Η. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ
 
Κυριακή 25/01/2015 15:00: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
Κυριακή 25/01/2015 17:15: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"
Κυριακή 25/01/2015 17:15: ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
Κυριακή 25/01/2015 17:15: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
Κυριακή 25/01/2015 19:30: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ"
 
Δευτέρα 26/01/2015 19:30: ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
       
       
Πρόγραμμα 21ης Αγωνιστικής
       
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Σάββατο 31/01/2015 15:00: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
Σάββατο 31/01/2015 17:15: Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ (ΤΑΡΛΑΣ)
Σάββατο 31/01/2015 19:30: Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ
       
Κυριακή 01/02/2015 15:00: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑϊΔΗΣ"
Κυριακή 01/02/2015 17:15: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - Ο.Φ.Η. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Κυριακή 01/02/2015 17:15: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Κυριακή 01/02/2015 17:15: ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
Κυριακή 01/02/2015 17:15: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.Κ. ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"
Κυριακή 01/02/2015 19:30: ΒΕΡΟΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
       
       
Πρόγραμμα 22ης Αγωνιστικής
       
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Τετάρτη 04/02/2015 15:00: Α.Ο.Κ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Τετάρτη 04/02/2015 15:00: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
Τετάρτη 04/02/2015 17:15: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"
Τετάρτη 04/02/2015 17:15: Ο.Φ.Η. - Π.Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ
Τετάρτη 04/02/2015 17:15: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΒΕΡΟΙΑ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"
Τετάρτη 04/02/2015 17:15: SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA
Τετάρτη 04/02/2015 19:30: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"
 
Πέμπτη 05/02/2014 17:15: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
Πέμπτη 05/02/2014 19:30: ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
       
       
Πρόγραμμα 23ης Αγωνιστικής
       
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Σάββατο 07/02/2015 15:00: ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
Σάββατο 07/02/2015 17:15: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Ο.Φ.Η. ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Σάββατο 07/02/2015 19:30: ΒΕΡΟΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
 
Κυριακή 08/02/2015 15:00: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"
Κυριακή 08/02/2015 17:15: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑϊΔΗΣ"
Κυριακή 08/02/2015 17:15: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
Κυριακή 08/02/2015 17:15: ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Κυριακή 08/02/2015 19:30: Π.Α.Ο.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ
 
Δευτέρα 09/02/2015 19:30: Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ (ΤΑΡΛΑΣ)
       
       
Πρόγραμμα 24ης Αγωνιστικής
       
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Σάββατο 14/02/2015 15:00: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
Σάββατο 14/02/2015 17:15: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"
Σάββατο 14/02/2015 19:30: Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ
 
Κυριακή 15/02/2015 15:00: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"
Κυριακή 15/02/2015 17:15: Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Κυριακή 15/02/2015 17:15: ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
Κυριακή 15/02/2015 17:15: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
Κυριακή 15/02/2015 19:30: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - Π.Α.Ο.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
 
Δευτέρα 16/02/2015 19:30: SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA
       
       
Πρόγραμμα 25ης Αγωνιστικής
       
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Σάββατο 21/02/2015 15:00: ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - SKODA ΞΑΝΘΗ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
Σάββατο 21/02/2015 17:15: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Σάββατο 21/02/2015 19:30: ΒΕΡΟΙΑ - Π.Α.Ο.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
 
Κυριακή 22/02/2015 15:00: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Ο.Φ.Η. ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"
Κυριακή 22/02/2015 17:15: Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ (ΤΑΡΛΑΣ)
Κυριακή 22/02/2015 17:15: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
Κυριακή 22/02/2015 17:15: ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ο.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Κυριακή 22/02/2015 19:30: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ"
 
Δευτέρα 23/02/2015 19:30: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
       
       
Πρόγραμμα 26ης Αγωνιστικής
       
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Σάββατο 28/02/2015 15:00: ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
Σάββατο 28/02/2015 17:15: Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ
Σάββατο 28/02/2015 19:30: Π.Α.Ο.Κ. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ
 
Κυριακή 01/03/2015 15:00: SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA
Κυριακή 01/03/2015 17:15: Α.Ο.Κ. - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Κυριακή 01/03/2015 17:15: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
Κυριακή 01/03/2015 17:15: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"
Κυριακή 01/03/2015 19:30: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
 
Δευτέρα 02/03/2015 19:30: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"
       
       
Πρόγραμμα 27ης Αγωνιστικής
       
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Σάββατο 07/03/2015 15:00: ΒΕΡΟΙΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Σάββατο 07/03/2015 17:15: Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ (ΤΑΡΛΑΣ)
Σάββατο 07/03/2015 19:30: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"
       
Κυριακή 08/03/2015 15:00: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
Κυριακή 08/03/2015 17:15: ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
Κυριακή 08/03/2015 17:15: Ο.Φ.Η. - SKODA ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ
Κυριακή 08/03/2015 17:15: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
Κυριακή 08/03/2015 19:30: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ"
       
Δευτέρα 09/03/2015 19:30: ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
       
       
Πρόγραμμα 28ης Αγωνιστικής
       
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Σάββατο 14/03/2015 15:00: Α.Ο.Κ. - Ο.Φ.Η. ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Σάββατο 14/03/2015 17:15: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Σάββατο 14/03/2015 19:30: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
 
Κυριακή 15/03/2015 15:00: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"
Κυριακή 15/03/2015 17:15: ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
Κυριακή 15/03/2015 17:15: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
Κυριακή 15/03/2015 17:15: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"
Κυριακή 15/03/2015 19:30: Π.Α.Ο.Κ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ
 
Δευτέρα 16/03/2015 19:30 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΒΕΡΟΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ (ΤΑΡΛΑΣ)
       
       
Πρόγραμμα 29ης Αγωνιστικής
       
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Σάββατο 21/03/2015 15:00: ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
Σάββατο 21/03/2015 17:15: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
Σάββατο 21/03/2015 19:30: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
 
Κυριακή 22/03/2015 15:00: SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA
Κυριακή 22/03/2015 17:15: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"
Κυριακή 22/03/2015 17:15: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Α.Ο.Κ. ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"
Κυριακή 22/03/2015 17:15: ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Κυριακή 22/03/2015 19:30: ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
 
Δευτέρα 23/3/2015 19:30: Ο.Φ.Η. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ
       
       
Πρόγραμμα 30ης Αγωνιστικής
       
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Σάββατο 04/04/2015 15:00: Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ (ΤΑΡΛΑΣ)
Σάββατο 04/04/2015 17:15: ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΒΕΡΟΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Σάββατο 04/04/2015 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ"
 
Κυριακή 05/04/2015 15:00: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
Κυριακή 05/04/2015 17:15: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Κυριακή 05/04/2015 17:15: ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Ο.Φ.Η. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
Κυριακή 05/04/2015 17:15 Π.Α.Ο.Κ. - SKODA ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ
Κυριακή 05/04/2015 19:30: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"
 
Δευτέρα 06/04/2015 19:30: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - Α.Ο.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
       
       
Πρόγραμμα 31ης Αγωνιστικής
       
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Σάββατο 18/04/2015 15:00: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
Σάββατο 18/04/2015 17:15: SKODA ΞΑΝΘΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 
Σάββατο 18/04/2015 19:30: Α.Ο.Κ. - Π.Α.Ο.Κ. ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
 
Κυριακή 19/04/2015 15:00: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
Κυριακή 19/04/2015 17:15: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Κυριακή 19/04/2015 17:15: ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
Κυριακή 19/04/2015 17:15 Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ
Κυριακή 19/04/2015 19:30: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"
 
Δευτέρα 20/04/2015 19:30: ΒΕΡΟΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
       
       
Πρόγραμμα 32ης Αγωνιστικής
       
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Σάββατο 25/04/2015 15:00: Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - Ο.Φ.Η. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ (ΤΑΡΛΑΣ)
Σάββατο 25/04/2015 17:15: ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
Σάββατο 25/04/2015 19:30: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ"
       
Κυριακή 26/04/2015 15:00: Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ
Κυριακή 26/04/2015 17:15: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"
Κυριακή 26/04/2015 17:15: ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Κυριακή 26/04/2015 17:15: ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΒΕΡΟΙΑ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
Κυριακή 26/04/2015 19:30: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
       
Δευτέρα 27/04/2015 19:30: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Α.Ο.Κ. ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
       
       
Πρόγραμμα 33ης Αγωνιστικής
       
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Κυριακή 03/05/2014 19:00: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Κυριακή 03/05/2014 19:00: ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Κυριακή 03/05/2014 19:00: Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Κυριακή 03/05/2014 19:00: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"
Κυριακή 03/05/2014 19:00: Ο.Φ.Η. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ
Κυριακή 03/05/2014 19:00: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
Κυριακή 03/05/2014 19:00: Π.Α.Ο.Κ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ
Κυριακή 03/05/2014 19:00: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"
Κυριακή 03/05/2014 19:00: SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA
       
       
Πρόγραμμα 34ης Αγωνιστικής 
       
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Κυριακή 10/05/2015 19:00: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"
Κυριακή 10/05/2015 19:00: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Κυριακή 10/05/2015 19:00: Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ (ΤΑΡΛΑΣ)
Κυριακή 10/05/2015 19:00: ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - Ο.Φ.Η. ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
Κυριακή 10/05/2015 19:00: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ"
Κυριακή 10/05/2015 19:00: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
Κυριακή 10/05/2015 19:00: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
Κυριακή 10/05/2015 19:00: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Π.Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
Κυριακή 10/05/2015 19:00: ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

Διαβάστε Περισσότερα ►

Τον Φωκικό είδε ο Γιώργος Κούτσης

Τον προσεχή αντίπαλο τού Ολυμπιακού Βόλου, Φωκικό, είδε ο Γιώργος Κούτσης στην αναμέτρηση της Πέμπτης (18/12) με την ΑΕΛ στο «Αλκαζάρ».

Ο Κούτσης μετέβη στη Λάρισα μετά το ματς με τον Αιγινιακό για να τσεκάρει το συγκρότημα της Άμφισσας, το οποίο οι «ερυθρόλευκοι» θα αντιμετωπίσουν στο πλαίσιο της μεθεπόμενης αγωνιστικής (4/1). Σημειώνεται πως ο Ολυμπιακός Βόλου δεν θα παίξει αυτήν την αγωνιστική μιας και θα κάνει το ρεπό του.
Διαβάστε Περισσότερα ►

Στην κορυφή ο Ε.Ο.Σ Βόλου

Στην τρίτη θέση «σκαρφάλωσε» ο Ε.Ο.Σ Βόλου ανάμεσα σε είκοσι σωματεία απ’ όλη την Ελλάδα, σύμφωνα με τη βαθμολογία των αθλητών της αγωνιστικής αναρρίχησης για το 2014, που ανακοινώθηκε από την Ελληνική Ομοσπονδία Ορειβασίας Αναρρίχησης.

Η σημαντική αυτή διάκριση, επιβραβεύει την σκληρή δουλειά των αθλητών και του προπονητή τους Νίκο Μαγγίτση, που με την παρουσία τους δίνουν μια άλλη δυναμική ανάπτυξης του αθλήματος της αναρρίχησης στην πόλη μας.

Σημαντική είναι επίσης, η επιτυχία του αθλητή του Ε.Ο.Σ Βόλου, Γιώργου Καρκατσέλη, ο οποίος ανακηρύχτηκε καλύτερος αθλητής για το 2014 στην κατηγορία Παίδων.
Διαβάστε Περισσότερα ►

Ο Αμπάρκιολης διαιτητής του αγώνα Νίκη Βόλου - Παναιτωλικός

Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΟ οι «σφυρίχτρες» της 15ης αγωνιστικής της Superleague.
Αναλυτικά οι ορισμοί:

Σάββατο 20/12
15.00: Πανθρακικός – Βέροια
Διαιτητής: Ιωαννίδης (Αργολίδας)
Βοηθοί: Μπαλτάς (Αχαΐας), Φαντόπουλος (Πειραιάς)
4ος: Κομίνης (Θεσπρωτίας)

17.15: Πλατανιάς – ΟΦΗ
Διαιτητής: Τριτσώνης (Αθηνών)
Βοηθοί: Τάτσης (Ηπείρου), Αλεξέας (Μεσσηνίας)
4ος: Σπάθας (Πειραιά)

19.30: Καλλονή - Ολυμπιακός
Διαιτητής: Μήτσιος (Ηπείρου)
Βοηθοί: Δημητριάδης (Μακεδονίας), Φραγκιαδάκης (Δωδεκανήσου)

Κυριακή 21/12
15.00: Πανιώνιος – Ατρόμητος
Διαιτητής: Καλογερόπουλος (Αθηνών)
Βοηθοί: Γκάγκας (Λάρισας), Μαγιάννης (Άρτας)
4ος: Κάμπαξης (Ευβοίας)

17.15: Νίκη Βόλου – Παναιτωλικός
Διαιτητής: Αμπάρκιολης (Καβάλας)
Βοηθοί: Αναστόπουλος (Αρκαδίας), Δημητριάδης (Καστοριάς)
4ος: Κύζας (Δράμας)

17.15: Αστέρας Τρίπολης – Ξάνθη
Διαιτητής: Κουκουλάκης (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Ευθυμιάδης (Πιερίας), Ακριβός (Αθηνών)
4ος: Δασκαλόπουλος (Κορινθίας)

17.15: Εργοτέλης – ΠΑΣ Γιάννινα
Διαιτητής: Σιδηρόπουλος (Δωδεκανήσου)
Βοηθοί: Κωστάρας (Αιτ/νίας), Κουρομπίλια (Δυτ. Αττικής)
4ος: Μάνταλος (Καβάλας)

19.30: Λεβαδειακός - ΠΑΟΚ
Διαιτητής: Παππάς (Αθηνών)
Βοηθοί: Καμπούρης (Ευβοίας), Γεωργαράκος (Αθηνών)

Δευτέρα 22/12
19.30: Παναθηναϊκός – Κέρκυρα
Διαιτητής: Λαμπρόπουλος (Ηλείας)
Βοηθοί: Ποντίκης (Πρέβεζας), Κούλα (Ξάνθης)
4ος: Αρετόπουλος (Τρικάλων)
Διαβάστε Περισσότερα ►

Η Superleague θα εξετάσει το πρόβλημα στη Νίκη Βόλου

Το ΔΣ του συνεταιρισμού της Superleague θα εξετάσει σήμερα το πρόβλημα στη Νίκη Βόλου και θα αναζητηθούν λύσεις, προκειμένου να αποφευχθεί η αποχώρηση της ομάδας από το πρωτάθλημα στα μέσα της σεζόν. Εαν αυτό συμβεί, θα αλλάξει τις ισορροπίες στο πρωτάθλημα και θα αποτελέσει ένα ακόμη πλήγμα στην εικόνα του. Και φυσικά θα ενεργοποιηθούν ρήτρες της Nova.

Το σίγουρο είναι πως οι «κυανόλευκοι» θα αγωνιστούν την Κυριακή στο Πανθεσσαλικό με αντίπαλο τον Παναιτωλικό, αλλά το μέλλον τους από τη Δευτέρα είναι αβέβαιο.
Διαβάστε Περισσότερα ►

Κούτσης: «Συγχαρητήρια στους παίκτες μου για την αγωνιστικότητα που έδειξαν»

Ο τεχνικός του Ολυμπιακού Βόλου Γιώργος Κούτσης συνεχάρη τους ποδοσφαιριστές του για το πάθος, την αγωνιστικότητα και την αποφασιστικότητα που είχαν, υπογραμμίζοντας τη σημασία της νίκης που ήρθε σε έναν δύσκολο αγωνιστικό χώρο.

«Είναι μία σπουδαία νίκη για δύο λόγους. Πρώτον γιατί ήρθε απέναντι σε έναν εξαιρετικό αντίπαλο και δεύτερον γιατί το γήπεδο όσο περνούσε ο χρόνος γινόταν όλο και πιο δύσβατο. Μπήκαμε καλά στο πρώτο ημίχρονο και θα μπορούσαμε να είχαμε σκοράρει στη φάση με το δοκάρι. Θέλω να δώσω συγχαρητήρια στους παίκτες μου για την αγωνιστικότητα που έδειξαν, το πάθος και την αποφασιστικότητα στις προσωπικές μονομαχίες», δήλωσε ο Κούτσης.
Διαβάστε Περισσότερα ►

Τουρνουά «Αγραία 2014» για φιλανθρωπικό σκοπό

Ένα πρωτότυπο τουρνουά για φιλανθρωπικό σκοπό πρόκειται να διοργανώσουν ο Γ.Σ. Θησέας Αγριάς και η Α.Γ.Ε. Αγριάς – Κένταυρος 2008, τα δύο αθλητικά σωματεία της Αγριάς. Το τουρνουά με την επωνυμία «Αγραία 2014» θα διοργανωθεί το Σάββατο 27 Δεκεμβρίου 2014 και από ώρες 14.00 – 17.00 στο κλειστό του ΕΑΚ Βόλου, με την στήριξη του Δήμου Βόλου.

Στο συγκεκριμένο τουρνουά τα παιδιά των ακαδημιών των δύο συλλόγων θα παίξουν μεταξύ τους μικτούς αγώνες που θα περιλαμβάνουν ένα ημίχρονο ποδόσφαιρο σάλας και ένα ημίχρονο χειροσφαίριση. Ο σκοπός μάλιστα της εκδήλωσης είναι φιλανθρωπικός.

Το ποδόσφαιρο και η χειροσφαίριση συναντιούνται σε ένα τουρνουά όπου αντί για εισιτηρίου, συγκεντρώνονται τρόφιμα ή ρούχα, για συνανθρώπους μας, που τα έχουν ανάγκη. Συγκεκριμένα θα συγκεντρωθούν τρόφιμα και ρούχα που θα δοθούν στο κοινωνικό παντοπωλείο του Δήμου Βόλου, στο κοινωνικό παντοπωλείο τους Αναπτυξιακού συλλόγου Αγριάς και στο σπίτι Γαλήνης Αγριάς.

Όσοι επιθυμούν να προσφέρουν για αυτό το σκοπό μπορούν να επικοινωνούν στα τηλέφωνα:
6976572508 (Οικονόμου Χρήστος)
6980608709 (Δουλά Βάσω)
6907433933 (Πρωτοσύγγελος Κώστας)
Διαβάστε Περισσότερα ►

Αθλητικές Μεταδόσεις

Τηλεοπτικές Αθλητικές Μεταδόσεις Παρασκευή 19/12/2014


05:30
Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς - Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ ΝΒΑ
13:00
Συνέντευξη Τύπου Αμπιντάλ
13:45
Παγκόσμιο πρωτάθλημα F1 H20 Sharjah, ΗΑΕ - 2η μέρα
19:00
Νίζνι - Ούνικς Καζάν Euroleague
19:30
Φορτούνα Ντίσελντορφ - Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga 2
19:45
Ζαλγκίρις - Σάσαρι Euroleague
20:00
Ερυθρός Αστέρας - Λαμποράλ Κούτσα Euroleague
21:15
Άλμπα - Τσεντεβίτα Euroleague
21:30
Μάιντς - Μπάγερν Μονάχου Bundesliga
21:30
Λανς - Νις Ligue 1
21:45
Θέλτα - Αλμερία La Liga
22:00
Παναθηναϊκός - Μπαρτσελόνα Euroleague
22:00
Φενέρμπαχτσε - Μπάγερν Μονάχου Euroleague
22:30
Πόρτο - Σετούμπαλ Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
03:00
Σαν Αντόνιο Σπερς - Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς ΝΒΑ
Διαβάστε Περισσότερα ►

Πέμπτη, 18 Δεκεμβρίου 2014

Αποτελέσματα και βαθμολογίες Football League

Δείτε τα αποτελέσματα της 9ης αγωνιστικής του Βορείου και Νοτίου ομίλου της Football League, τις βαθμολογίες καθώς και το πρόγραμμα της επόμενης αγωνιστικής.

Αναλυτικά η 9η αγωνιστική Βόρειος Όμιλος
Τετάρτη 17 Δεκεμβρίου 2014
Λαμία-Τύρναβος 1-1
Απόλλων Καλαμαριάς-Αναγέννηση Καρδίτσας 1-0
Αγροτικός Αστέρας-Εθνικός Σερρών 1-0
Ηρακλής-Ζάκυνθος 2-0

Πέμπτη 18 Δεκεμβρίου 2014
Αιγινιακός-Ολυμπιακός Βόλου 1-2
ΑΕΛ-Φωκικός 1-0
Ρεπό: Πιερικός

Βαθμολογία Βόρειος όμιλος
1. Λαμία 23
2. Ηρακλής 22
3. Ζάκυνθος 16
4. ΑΕΛ 16
5. Ολυμπιακός Βόλου 13
6. Αγροτικός Αστέρας 10
7. Αιγινιακός 8
8. Απόλλων Καλαμαριάς 8
9. Αναγέννηση Καρδίτσας 7
10. Εθνικός Σερρών 7
11. Τύρναβος 7
12. Φωκικός 6
13. Πιερικός 6

Αναλυτικά η επόμενη 10η αγωνιστική Βόρειος Όμιλος
Κυριακή 21 Δεκεμβρίου 2014
15:00 Ζάκυνθος - Απόλλων Καλαμαριάς
15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας - Αγροτικός Αστέρας
16:00 Ηρακλής - Λαμία OTE Sport 4 HD

Δευτέρα 22 Δεκεμβρίου 2014
15:00 Τύρναβος-Αιγινιακός
15:00 Πιερικός-Φωκικός
15:00 Εθνικός Σερρών-ΑΕΛ OTE Sport 5 HD
Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου

Αναλυτικά η 9η αγωνιστική Νότιος Όμιλος
Τετάρτη 17 Δεκεμβρίου 2014
Ηρακλής Ψαχνών-Χανιά 1-1
Αχαρναϊκός-Απόλλων Σμύρνης 0-0
Πανηλειακός-Ερμιονίδα 0-3 α.α
Καλλιθέα-Επισκοπή 2-0
ΑΕΚ-Φωστήρας 4-0

Πέμπτη 18 Δεκεμβρίου 2014
Α.Ο. Τραχώνων Αλίμου-Παναχαϊκή 0-1
Ρεπό: Παναιγιάλειος

Βαθμολογία Νότιος όμιλος
1. ΑΕΚ 22
2. Παναχαϊκή 21
3. Απόλλων Σμύρνης 17
4. Α.Ο. Χανιά 17
5. Ερμιονίδα 15
6. Αχαρναϊκός 13
7. Παναιγιάλειος 11
8. Ηρακλής Ψαχνών 11
9. Επισκοπή 7
10. Καλλιθέα 5
11. Α.Ο. Τραχώνων Αλίμου 5
12. Φωστήρας 4
13. Πανηλειακός 1

Αναλυτικά η επόμενη 10η αγωνιστική Νότιος Όμιλος
Κυριακή 21 Δεκεμβρίου 2014
Φωστήρας - Πανηλειακός (δεν θα διεξαχθεί λόγω αποφάσεων του Τακτικού Διαιτητικού Δικαστηρίου της Ε.Π.Ο. για την ΠΑΕ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ)
15:00 Ερμιονίδα – Καλλιθέα
18:00 ΑΕΚ - Ηρακλής Ψαχνών OTE Sport 4 HD

Δευτέρα 22 Δεκεμβρίου 2014
14:15 Επισκοπή-Α.Ο. Τραχώνων Αλίμου
16:00 Χανιά-Αχαρναϊκός OTE Sport 4 HD
21:30 Παναιγιάλειος-Παναχαϊκή OTE Sport 5 HD
Ρεπό: Απόλλων Σμύρνης
Διαβάστε Περισσότερα ►

Οι διαιτητές των αγώνων της Α' και Β' ΕΠΣΘ

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων για την Α' και Β' κατηγορία της ΕΠΣΘ του Σαββατοκύριακου.
Α' Κατηγορία
1ος όμιλος
Σάββατο 20/12
Διμηνίου, ΑΕ Διμηνίου-ΑΕ 2002 15:00
ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ: Αθηναίος, Τασιόπουλος Θ., Τασιόπουλος Γ.(παρ. Κουζάκης)
Αγ. Παρασκευής, Αγία Παρασκευή-Μαγνησιακός 15:00
ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ: Βλάχος, Σακκάς Π., Σακκάς Δ.(παρ. Ρούσης)

Κυριακή 21/12
Σκιάθου, Σκιάθος-Σαρακηνός 10:00
ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ: Κούστας, Σφύρης, Σαρακατσιάνος
Ι.Μ. Δημητριάδος, Δημητριάς-Άρης 15:00
ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ: Κώστας, Σακκάς Π., Αθηναίος(παρ.Παγωνόπουλος)
Κ. Λεχωνίων, Θησέας-Πανιώνιος 15:00
ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ: Κουσκούνη, Μπέλλου, Αναστασίου
Νέοι Αθλητές-Ιωλκός 0-3 ά.α.
Ρεπό: Ηρακλής

2ος όμιλος
Σάββατο 20/12
Ι.Μ. Δημητριάδος, Μακρινίτσα-Αστέρας 15:00
ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ: Γοργόρης, Δημητράκης, Αναστασίου(παρ.Βράκας)
Μικροθηβών, ΕΜΑ-Πρωτεσίλαος 15:00
ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ: Κρητικός, Καπνιάς, Γιάννης
Ν. Αγχιάλου, Αγχίαλος-Αχιλλέας 15:00
ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ: Θεοχάρης, Γεωργαντζής, Ελευθεριάδης

Κυριακή 21/12
Σούρπης, Αίας-Μυρμιδόνες 15:00
ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ: Δημητριάδης, Τσαγγάρης, Μπουργάνης
Ευξεινούπολης, Δήμητρα-Διαγόρας 15:00
ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ: Νικόπουλος, Τασιόπουλος Θ., Κόκκαλης(παρ. Τριφωνίδης)
Κερασιάς, Αετός-Άθλος 15:00
ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ: Τασιόπουλος Γ., Τσιγγίνες, Γοργόρης(παρ.Παπακλωνάρης)
Ρεπό: ΓΣ Αλμυρού

Β' Κατηγορία
Σάββατο 20/12
Αγ. Γ. Νηλείας, Κένταυρος Ν.Π.-Τοξότης 15:00
ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ: Παλιούρας, Διαμαντάρα, Μπασδάνης

Κυριακή 21/12
Olimpico, Παγασητικός-Αργοναύτες 10:00
ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ: Μπασδέκη, Κώστας, Διαμαντάρα
Ι.Μ. Δημητριάδος, Πηλέας-Σκόπελος 11:30
ΔΙΑΤΗΣΙΑ: Ρούσης, Σακκάς Π., Σακκάς Δ.
Αγ. Γ. Νηλείας, Ελευθεριακός-Ακρόπολη 15:00
ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ: Τριφωνίδης, Βλάχος, Κουσκούνη
Καναλίων, Απόλλων Καναλίων-Άνθιμος Γαζής 15:00
ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ: Ρούσης, Γαβριτόπουλος, Ελευθεριάδης(παρ. Κουσκουρίδας)
Ρεπό: Δάφνη
Διαβάστε Περισσότερα ►

Αιγινιακός - Ολυμπιακός Βόλου 1-2 (video)

Δείτε το video με τα γκολ και τις καλύτερες στιγμές από τον αγώνα Αιγινιακός - Ολυμπιακός Βόλου 1-2 για το πρωτάθλημα της Football League.
Διαβάστε Περισσότερα ►